
Op 7 maart 2024 organiseren wij onze jaarlijkse Algemene Ledenvergadering die dit jaar zal plaatsvinden in de wijnkelders van Thiessen Wijnkopers te Maastricht.
Aansluitend zal er een thema presentatie worden gehouden in samenwerking met de landelijke IT branche organisatie NLdigital omtrent het Nationaal Groeifonds / HCA-ICT / Versterking kennisinfrastructuur.
Wij sluiten de bijeenkomst af met een rondleiding door de prachtige sprookjesachtige wijnkelders van Thiessen Wijnkopers en een heerlijk informeel diner.
De historische wijnkelders zijn cultuurschatten van de stad Maastricht. Het oudste deel stamt uit de 14e eeuw en maakte ooit deel uit van de verdedigingswerken van de stad. Het koele ondergrondse klimaat was en is perfect voor wijnopslag.
Circa 100 duizend flessen wijn liggen in de stadskelders opgeslagen, sommige letterlijk eeuwenoud. Unieke Bordeaux, Bourgognes en portwijnen die je nergens anders vindt. Een indrukwekkende erfenis van driehonderd jaar wijnhandel. Door de eeuwen heen werden heel wat bijzondere flessen verzameld. Die worden bewaard in een speciaal gedeelte van onze historische stadswijnkelders: het schatkamertje.

Inloop van deze bijeenkomst is om 15:30 op de Grote Gracht 18 in Maastricht (nabij de markt).
Aanbevolen wordt het om te parkeren op de parkeerterreinen Q-Park Frontenpark, Sphinx (Pathe / Loods5) of Mosae Forum. Van daaruit is het ongeveer 5 minuten lopen naar Thiessen Wijnkopers.
De Algemene Ledenvergadering start om 16:00 gevolgd door de de Nldigital presentatie om 16:45.
Om 18:00 zal de bijeenkomst worden afgesloten met een rondleiding opgevolgd door het diner in BAR1717.
Aanmelding en afmelding is mogelijk tot uiterlijk 4 maart 2024 18:00.
In het kader van voedselverspilling en de reserveringen wordt verwacht dat afmeldingen uiterlijk voor 5 maart dienen te worden doorgegeven op [email protected]
Het bestuur hoopt op een mooie opkomst voor de bijeenkomst.
Tot 7 maart a.s.!